Михайло Саакашвілі: сепаратисти розчинятися самі собою

Михайло Саакашвілі: сепаратисти розчинятися самі собою

1

У нас є ціла індустрія створювати перешкоди, її треба прикрити і всі інші індустрії розквітнуть. Потрібно розділити економіку і бізнес, тоді все встане на свої місця: і бізнес буде успішним, і політики будуть успішними на благо народу. А зараз це схоже на якусь потворну суміш, результат інцесту між бізнесом і політикою. Таку думку на власній сторінці у соціальній мережі Фейсбук висловив Голова Одеської облдержадміністрації Михайло Саакашвілі.

Нинiшній уряд це потяг, який стоїть у депо. Міністри йдуть у відставку, а потім через 9 місяців повертаються. Коли поїзд стоїть в депо пасажири можуть заходити і виходити, адже він все одно нікуди не їде, але хіба ми можемо собі дозволити в цій ситуації стояти на місці?

Чи піде Яценюк у відставку? Можливо, в кінці кінців вони усі статисти, а він занадто непопулярний. Але якщо на його місце прийде черговий договірняк, то ми знову опинимося у депо і будемо знову обговорювати хто залишиться в плацкарті, а кого переведуть в СВ.

Зараз ми їздимо по країні і збираємо підписи не просто так, у нас є конкретний план дій з порятунку України. Все дуже просто: дерегуляція та дебюрократизація економіки, зниження податків, прозора приватизація, справжній ринок земелі і останнє – почати посадки. В Україні більше не повинно бути недоторканних.

Головний урок, який нам потрібно винести з усієї цієї ситуації: Україна повинна перестати бути об’єктом політики і повинна стати її суб’єктом. Коли ми проведемо реформи і станемо успішними всі ті люди, які зараз лобіюють в Європі Путіна моментально про нього забудуть і будуть лобіювати нас. Коли це відбудеться сепаратисти розчинятися самі собою.

One Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *