В Одесі нагородили переможців четвертого етапу Кубка Української Федерації фігурного катання

В Одесі нагородили переможців четвертого етапу Кубка Української Федерації фігурного катання

2

У приміщенні СДЮШОР «Крижинка» пройшла церемонія поздоровлення юних фігуристів – нещодавніх переможців четвертого етапу Кубка Української Федерації фігурного катання. Змагання нещодавно проходили у Харкові. Одеські спортсмени завоювали 6 медалей у всіх вікових категоріях: «золото» вибороли Ніколь Ішкова та Максим Мамалюк, «срібло» – Поліна Михайловська, «бронзи» удостоєні Євгенія Юриста, Катерина Русова та Артем Гридасов. Ще одну бронзову медаль на міжнародних змаганнях SOFIA TROPHY здобув Данило Льовочкін.

Від обласної ради присутніх спортсменів, їх тренерів і батьків привітав Вадим Теплицький. Він висловив переконання, що з кожним роком престиж школи тільки зростатиме. Адже тут працюють справжні професіонали, віддані своїй справі майстри.

У свою чергу директор СДЮШОР Наталія Тютюнник подякувала голові облради Анатолію Урбанському і спонсорам за активну допомогу у проведенні ремонту школи, що безперечно позитивно вплинуло на якість підготовки спортсменів.

Незабаром стартує п`ятий етап Кубка Української федерації фігурного катання. Керівництво і тренерський склад СДЮШОР «Крижинка» розраховують, що він традиційно пройде в Одесі, у зв’язку з чим відправлено лист-клопотання керівництву федерації.

Нехай перемоги колишніх вихованців «Крижинки», олімпійських чемпіонів Оксани Баюл, Віктора Петренка, Євгена Платова стануть гарним і гідним прикладом для наслідування юними фігуристами.

 

1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *