Сепаратизм та антиукраїнська пропаганда в Троїцький ЗОШ на Одещині. «Свобода» вимагає від СБУ негайно почати розслідування

Сепаратизм та антиукраїнська пропаганда в Троїцький ЗОШ на Одещині. «Свобода» вимагає від СБУ негайно почати розслідування

2

На адресу Одеської обласної організації ВО «Свобода» надійшла низка звернень від викладачів Троїцької загальноосвітньої школи (Біляївський район) щодо проявів сепаратизму та антиукраїнської пропаганди в навчальному закладі. Педагоги скаржаться, що деякі вчителів та директор Галина Михайленко дозволяють собі антидержавні вислови, зокрема під час навчального процесу, в соціальних мережах активно репостять дописи з так званих антимайданівських спільнот. А в шкільному розкладі досі присутній предмет «російська література», незважаючи на те, що у освітній програмі він відсутній.

Останнім кричущим фактом став розданий викладачам на педагогічній раді документ з назвою «Механизм и критерии рейтинга учителей», який вони мали заповнити. На бланку стояла печатка з гербом Російської Федерації. Такі дії автори звернення розглядають як загрозу національній безпеці, враховуючи, що село знаходиться в прикордонній зоні з Придністров’ям. Вони неодноразово звертались до управління освіти Біляївської РДА, однак належної реакції не отримали.

У зв’язку з цим Одеська «Свобода» звернулась до Міністерства освіти та начальника управління Служби безпеки України в Одеській області з вимогою негайно перевірити наведені факти та у випадку їх підтвердження відповідно відреагувати.

One Comment

  1. Брат на брата. Коллега на коллегу. В “лучших” традициях 37 года в СССР. Уверена, что это бытовые дрязги, недовольство учебной нагрузкой и расписанием – а сводятся счеты с директором и приближенными к директору – как сейчас “модно” – с помощью политических доносов. “Преподавали русскую литературу” – вот преступление, вот криминал, ничего не скажешь! А чем классики провинились? Их во всем просвещенном мире читают! Читайте Оруэлла, увидите свои портреты, Опустились вы, панове, ниже плинтуса. И Приднестровье сюда уже приплели, и “сепаратизм”. Скоро на каждом хуторе обнаружатся “российские шпионы, сепаратисты, диверсанты, – и конечно же, бдительные “охотники за этими ведьмами”. Да-а! С такими учителями и “активистами”, , наверное, ученики, вместо учебы, скоро тоже кого- нибудь выявлять будут” ( может, вас?), или разбойничать начнут и марихуану выращивать. “Свобода ” ратует за ограничение свободы, наклеивая ярлыки? А кто учить ваших детей будет, если полстраны “сидеть” будет за поклепы?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *