​Одеський екс-мер Гурвіц вимагає відставки Труханова

​Одеський екс-мер Гурвіц вимагає відставки Труханова

1Колишній мер Одеси Едуард Гурвіц вважає, що нинішній глава міста Геннадій Труханов повинен піти у відставку. “Для мене це болюче питання, тому що місто буквально руйнують”, – сказав екс-мер, додавши, що діяльність нинішнього градоначальника завдає місту і країні “колосальний” збиток.

“Труханов – це людина, яка за своїми і моральними якостями, і за його колишній послужний список не може бути навіть старостою невеликого села – це завдасть цьому селі непоправної шкоди. Це людина, яка в своєму житті був охоронцем при бандитів, на службі в різних негідників і зовсім не знає і не розуміє нічого в міському господарстві “, – пояснив Гурвіц. З його слів, Труханов досі продовжує перебувати “в служінні цих же людей, які зробили все, щоб привести його до влади і готовий виконати будь-яку їх вказівку”.

“Він за своїми нахилами людина, яка абсолютно не цінує і не любить нашу країну і в будь-який момент готовий підняти ручки догори і здати Одесу”, – вважає екс-мер.

Гурвіц розповів, що під час перебування свою мером він іноді допускав помилки, за що його критикували і лаяли. “Я просто вражений тим, що, коли ми були при владі, – нас і лаяли, і мітингували, а тепер якось … народ втомився або боїться”, – наголосив колишній мер Одеси.

Раніше нардепи Сергій Тригубенко (БПП), Сергій Каплін (БПП), Володимир Ар’єв (БПП), Дмитро Добродомов (міжфракційне об’єднання “Народний контроль”), Віктор Чумак (позафракційний) і Андрій Іллєнко (позафракційний) закликали СБУ і Генпрокуратуру розслідувати протизаконну діяльність мера Одеси Геннадія Труханова та відправити його у відставку.

http://ukranews.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *